SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Matcher
MAJ 2021
 
22
10:30
lör
10:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Heffnersklubbans BK  -      
 
29
11:30
lör
11:30    
Sörforsvallen
Selånger SK F10 röd - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
29
12:30
lör
12:30    
Surån
Indals IF F10 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
JUNI 2021
 
05
10:30
lör
10:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Kungsnäs FC  -      
05
13:00
lör
13:00    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Medskogsbrons BK F10/11  -      
 
12
10:30
lör
10:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Alnö IF F10 Vit  -      
12
12:00
lör
12:00    
Äppellunda IP
Alnö IF F10 - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
 
19
08:40
lör
08:40    
Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F10 gul - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
19
09:30
lör
09:30    
HK Vallen 2
Heffnersklubbans BK 1 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
 
29
18:30
tis
18:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Matfors IF F10  -      
JULI 2021
 
01
18:30
tor
18:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Selånger SK F10 röd  -      
03
11:45
lör
11:45    
Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F10 grön - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
03
14:00
lör
14:00    
Bergeforsens Idrottsplats 5/7-manna
IFK Timrå F 10 Vit - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
AUGUSTI 2021
 
05
09:50
tor
09:50    
Bergeforsens IP 2 - Mid Nordic Cup
Sidsjö Böle IF Grön - Njurunda IK Svart  -      
05
11:30
tor
11:30    
Bergeforsens IP 2 - MNC
Selånger FK - Njurunda IK VIT  -      
05
12:20
tor
12:20    
Bergeforsens IP 2 - MNC
Härnösands SK Blå - Njurunda IK Svart   -      
05
15:40
tor
15:40    
Bergeforsens IP 1 - MNC
Alnö IF RÖD - Njurunda IK VIT   -      
05
17:20
tor
17:20    
Bergeforsens IP 2 - MNC
Indals IF - Njurunda IK Svart  -      
05
18:10
tor
18:10    
Bergeforsens IP 1 - MNC
IFK Timrå - Njurunda IK VIT   -      
06
10:40
fre
10:40    
Bergeforsens IP 2 - MNC
BIK SK - Njurunda IK Svart  -      
06
11:30
fre
11:30    
Bergeforsens IP 1 - MNC
Kungsnäs FC - Njurunda IK VIT   -      
06
12:20
fre
12:20    
Bergeforsens IP 2 - MNC
Alnö IF Röd/VIt - Njurunda IK Svart  -      
06
14:00
fre
14:00    
Bergeforsens IP 1 - MNC
Alnö IF VIT - Njurunda IK VIT   -      
 
14
10:00
lör
10:00    
HK Vallen 2
Heffnersklubbans BK 1 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
 
16
17:45
mån
17:45    
Västhagen IP
Kungsnäs FC - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
21
10:00
lör
10:00    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - IFK Timrå F 10 Vit  -      
21
12:30
lör
12:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Alnö IF F10 Röd  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Äppellunda IP
Alnö IF F10 - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
28
15:00
lör
15:00    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Sidsjö-Böle IF F10 grön  -      
SEPTEMBER 2021
 
04
13:00
lör
13:00    
Viforsplan
Medskogsbrons BK F10/11 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Matfors IF F10  -      
11
13:00
lör
13:00    
Selånger IP Fältet 2
Selånger SK F10 röd - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
 
18
12:30
lör
12:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Selånger SK F10 röd  -      
18
15:00
lör
15:00    
Indals Idrottsplats
Indals IF F10 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Alnö IF F10 Röd  -      
25
12:30
lör
12:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Sidsjö-Böle IF F10 gul  -      
 
 

klart.se