SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
SEPTEMBER 2021
 
26
14:30
sön
14:30    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 3 - Sundsvalls DFF F072  -  2  
26
13:00
sön
13:00    
Flickor-12, Gumsekullen
Njurunda IK F12 - Njurunda IK F13  -      
26
13:00
sön
13:00    
Flickor-13, Gumsekullen
Njurunda IK F13 - Njurunda IK F12  -      
26
11:45
sön
11:45    
Flickor -11, Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F11 grön - Njurunda IK F11 2  -      
26
10:00
sön
10:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 1 - Sidsjö-Böle IF F11 gul  -      
25
14:00
lör
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 4 - Stöde IF3  -  0  
25
12:30
lör
12:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Sidsjö-Böle IF F10 gul  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Alnö IF F10 Röd  -      
 
19
16:00
sön
16:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda Idrottsklubb - Sundsvalls DFF 08  -      
19
14:00
sön
14:00    
Flickor-13, Samling 13.20 på gumsekullen
Njurunda IK F13 - Alnö IF F13 Röd  -      
19
13:00
sön
13:00    
Flickor-12, Gumsekullen
Njurunda IK F12 - Selånger SK Fotboll F13  -      
19
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 2 - Stöde IF F 09-11  -      
19
10:00
sön
10:00    
Flickor -11, Surån
Kovlands IF F11/12 - Njurunda IK F11 1  -      
18
15:00
lör
15:00    
Flickor 09/10, Indals Idrottsplats
Indals IF F10 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
18
14:00
lör
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 4 - Sidsjö-Böle IF F08 grön2  -  1  
18
13:00
lör
13:00    
Damlaget, Släda IP
Alnö IF 2 - Njurunda IK4  -  3  
18
12:30
lör
12:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Selånger SK F10 röd  -      
15
18:30
ons
18:30    
Damlaget, Gumsekullen
Njurunda IK - Heffnersklubban BK 22  -  2  
14
18:15
tis
18:15    
Flickor-13, Kubikenborgs IP Tuvan
Sundsvalls DFF F12/13 Sundsvalls DFF F12/13 - Njurunda IK F13  -      
 
12
14:00
sön
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 3 - Selånger SK F07/08 blå1  -  4  
12
12:00
sön
12:00    
Flickor-13, San Siro
Selånger SK Fotboll F13 - Njurunda IK F13  -      
12
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 1 - Lucksta IF F10/F11  -      
12
11:00
sön
11:00    
Flickor-12, Kubikenborg Tuvan
Sundsvalls DFF F12/13 Sundsvalls DFF F12/13 - Njurunda IK F12  -      
12
10:45
sön
10:45    
Flickor -11, Alby IP
Alby FF Alby FF - Njurunda IK F11 2  -      
11
13:00
lör
13:00    
Flickor 09/10, Selånger IP Fältet 2
Selånger SK F10 röd - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
11
12:00
lör
12:00    
Flickor 07-08, Sundvallen 9-manna
Sund IF F08 - Njurunda IK Div 42  -  7  
11
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Matfors IF F10  -      
08
18:30
ons
18:30    
Damlaget, Gumsekullen
Njurunda IK - Söråkers FF 22  -  0  
08
18:30
ons
18:30    
Flickor 07-08, Sörforsvallen
Lucksta IF F06/07 - Njurunda IK Div 31  -  4  
 
05
16:00
sön
16:00    
Damlaget, Gumsekullen
Njurunda IK - IF Team Hudik 21  -  3  
05
14:00
sön
14:00    
Flickor-13, Samling 13.20 på gumsekullen
Njurunda IK F13 - Sidsjö-Böle IF F13  -      
05
13:00
sön
13:00    
Flickor -11, Äppellunda IP
Alnö IF F11 - Njurunda IK F11 1  -      
05
13:00
sön
13:00    
Flickor-12, Gumsekullen
Njurunda IK F12 - Lucksta IF F12/13  -      
05
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 2 - Alby FF Alby FF  -      
04
13:00
lör
13:00    
Flickor 09/10, Viforsplan
Medskogsbrons BK F10/11 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
AUGUSTI 2021
 
29
16:00
sön
16:00    
Damlaget, Gumsekullen
Njurunda IK - Selånger SK 21  -  6  
29
14:00
sön
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 3 - Sundsvalls FF 07/084  -  5  
29
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 1 - Sundsvalls DFF F10/11 Vit  -      
29
10:00
sön
10:00    
Flickor -11, Stöde IP skola 7-manna
Stöde IF F 09-11 - Njurunda IK F11 2  -      
29
10:00
sön
10:00    
Flickor-12, Äppellunda IP
Alnö IF F13 Röd - Njurunda IK F12  -      
28
15:00
lör
15:00    
Flickor 07-08, Äppellunda IP
Alnö IF F08 RÖD - Njurunda IK Div 40  -  3  
28
15:00
lör
15:00    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Sidsjö-Böle IF F10 grön  -      
28
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10, Äppellunda IP
Alnö IF F10 - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
Flickor-13, Gumsekullen
Njurunda IK F13 - Heffnersklubbans BK F13 Blå  -      
22
13:30
sön
13:30    
Flickor 07-08, Söråkers IP
Söråkers FF F07-08 - Njurunda IK Div 32  -  6  
22
13:00
sön
13:00    
Flickor-12, Gumsekullen
Njurunda IK F12 - Sidsjö-Böle IF F13  -      
22
12:00
sön
12:00    
Flickor -11, Bergeforsens Idrottsplats 5/7-manna
IFK Timrå F11/12 Blå - Njurunda IK F11 1  -      
22
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 2 - Sidsjö-Böle IF F11 grön  -      
21
14:00
lör
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 4 - IFK Timrå F08 /092  -  1  
21
12:30
lör
12:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Alnö IF F10 Röd  -      
21
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - IFK Timrå F 10 Vit  -      
19
18:30
tor
18:30    
Damlaget, Thulevallen
Matfors IF Dam - Njurunda IK1  -  0  
16
17:45
mån
17:45    
Flickor 09/10, Västhagen IP
Kungsnäs FC - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
 
15
14:00
sön
14:00    
Damlaget, Myggvallen
Fränsta IK - Njurunda IK1  -  0  
15
12:45
sön
12:45    
Flickor -11, Selånger IP Fältet 2
Selånger SK F11 röd - Njurunda IK F11 2  -      
15
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 1 - Söråkers FF 11-12  -      
15
11:00
sön
11:00    
Flickor-12, HK Vallen 1
Heffnersklubbans BK F13 Blå - Njurunda IK F12  -      
15
10:00
sön
10:00    
Flickor-13, Sörforsvallen lilla
Lucksta IF F12/13 - Njurunda IK F13  -      
14
13:30
lör
13:30    
Flickor 07-08, Viforsplan
Medskogsbrons BK F07/08 - Njurunda IK Div 45  -  1  
14
10:00
lör
10:00    
Flickor 09/10, HK Vallen 2
Heffnersklubbans BK 1 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
11
18:30
ons
18:30    
Damlaget, Gumsekullen
Njurunda IK - IFK Timrå 24  -  2  
11
18:00
ons
18:00    
Flickor 07-08, Essviksvallen
Essvik P08 - Njurunda Idrottsklubb  -      
 
08
11:00
sön
11:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 2 - Sundsvalls FF 1  -      
07
09:40
lör
09:40    
Flickor 07-08, Fagerviksfälten
Stöde - Njurunda Idrottsklubb  -      
06
14:40
fre
14:40    
Flickor-12, Mid Nordic Cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 1
Njurunda IK F12 - Alnö IF Röd  -      
06
14:40
fre
14:40    
Flickor-13, Mid nordic cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 2
Alnö IF Vit - Njurunda Idrottsklubb  -      
06
14:00
fre
14:00    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 1 - MNC
Alnö IF VIT - Njurunda IK VIT   -      
06
12:40
fre
12:40    
Flickor-13, Mid nordic cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 1
BIK SK - Njurunda Idrottsklubb  -      
06
12:20
fre
12:20    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 2 - MNC
Alnö IF Röd/VIt - Njurunda IK Svart  -      
06
11:30
fre
11:30    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 1 - MNC
Kungsnäs FC - Njurunda IK VIT   -      
06
10:40
fre
10:40    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 2 - MNC
BIK SK - Njurunda IK Svart  -      
06
10:40
fre
10:40    
Flickor-12, Mid Nordic Cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 2
IFK Timrå - Njurunda IK F12  -      
05
18:10
tor
18:10    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 1 - MNC
IFK Timrå - Njurunda IK VIT   -      
05
17:20
tor
17:20    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 2 - MNC
Indals IF - Njurunda IK Svart  -      
05
16:40
tor
16:40    
Flickor-13, Mid nordic cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 1
Härnösandssk - Njurunda Idrottsklubb  -      
05
15:40
tor
15:40    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 1 - MNC
Alnö IF RÖD - Njurunda IK VIT   -      
05
15:20
tor
15:20    
Flickor-12, Mid Nordic Cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 2
Härnösands SK 2 - Njurunda IK F12  -      
05
13:20
tor
13:20    
Flickor-13, Mid nordic cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 1
Sidsjö-Böle IF 1 - Njurunda Idrottsklubb  -      
05
12:20
tor
12:20    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 2 - MNC
Härnösands SK Blå - Njurunda IK Svart   -      
05
12:00
tor
12:00    
Flickor-12, Mid Nordic Cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 2
Sidsjö-Böle IF 2 - Njurunda IK F12  -      
05
11:30
tor
11:30    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 2 - MNC
Selånger FK - Njurunda IK VIT  -      
05
09:50
tor
09:50    
Flickor 09/10, Bergeforsens IP 2 - Mid Nordic Cup
Sidsjö Böle IF Grön - Njurunda IK Svart  -      
05
09:20
tor
09:20    
Flickor-13, Mid nordic cup, plan Svenska kyrkan 5-manna 2
Kungsnäs FC - Njurunda Idrottsklubb  -      
05
08:40
tor
08:40    
Flickor-12, Mid Nordic Cup, plan Svenska Kyrkan 5-manna 1
Njurunda IK F12 - Kramfors alliansen  -      
JULI 2021
 
04
13:00
sön
13:00    
Flickor 07-08, Bergeforsens Idrottsplats
IFK Timrå F08 /09 - Njurunda IK Div 42  -  4  
04
10:00
sön
10:00    
, Gumsekullen
» 
Njurunda IK F12/13 - Selånger SK Fotboll F13
  -      
04
10:00
sön
10:00    
Flickor -11, Surån
Kovlands IF F11/12 - Njurunda IK F11 1  -      
04
10:00
sön
10:00    
Flickor -11, Stöde IP skola
Stöde - Njurunda Idrottsklubb  -      
03
14:00
lör
14:00    
Flickor 09/10, Bergeforsens Idrottsplats 5/7-manna
IFK Timrå F 10 Vit - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
03
13:00
lör
13:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda Idrottsklubb -07 - SDFF -07  -      
03
11:45
lör
11:45    
Flickor 09/10, Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F10 grön - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
01
18:30
tor
18:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Selånger SK F10 röd  -      
JUNI 2021
 
30
18:00
ons
18:00    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 1 - Alnö IF F11  -      
29
19:00
tis
19:00    
Damlaget, Baldershovs IP
Sundsvalls FF - Njurunda IK1  -  2  
29
18:30
tis
18:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Matfors IF F10  -      
 
27
15:00
sön
15:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 4 - Alnö IF F08 RÖD1  -  1  
27
13:30
sön
13:30    
, Gumsekullen
» 
Njurunda IK F12/13 - Selånger SK Fotboll F13
  -      
27
11:30
sön
11:30    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda Idrottsklubb - Sundsvalls FF  -      
27
11:00
sön
11:00    
Flickor 07-08, Söråker
Söråker FF - Njurunda Idrottsklubb -07  -      
27
09:30
sön
09:30    
, Sidsjövallen Lilla
» 
Sidsjö-Böle IF F13 - Njurunda IK F12/13
  -      
23
19:00
ons
19:00    
Damlaget, Älvvallen
Ljusdals IF 2 - Njurunda IK3  -  0  
 
20
14:00
sön
14:00    
Flickor 07-08, Sörforsvallen
Lucksta IF F06/07 - Njurunda IK Div 32  -  3  
20
13:00
sön
13:00    
, Gumsekullen
» 
Njurunda IK F12/13 - Sundsvalls DFF F12/13 Sundsvalls DFF F12/13
  -      
20
10:30
sön
10:30    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 2 - Selånger SK F11 röd  -      
20
10:00
sön
10:00    
, Sörforsvallen lilla
» 
Lucksta IF F12/13 - Njurunda IK F12/13
  -      
20
10:00
sön
10:00    
Flickor -11, Söråkers IP lilla 5/7-manna
Söråkers FF 11-12 - Njurunda IK F11 1  -      
19
13:00
lör
13:00    
Flickor 07-08, Kubikenborgs IP konstgräs
Sundsvalls DFF F08/09 - Njurunda IK Div 42  -  5  
19
09:30
lör
09:30    
Flickor 09/10, HK Vallen 2
Heffnersklubbans BK 1 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
19
08:40
lör
08:40    
Flickor 09/10, Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F10 gul - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
17
19:00
tor
19:00    
Damlaget, Gumsekullen
Njurunda IK - Bergsjö IF10  -  0  
 
13
19:00
sön
19:00    
Damlaget, Ånäsvallen
Kovlands IF Dam - Njurunda IK0  -  2  
13
14:00
sön
14:00    
, Gumsekullen
» 
Njurunda IK F12/13 - Sidsjö-Böle IF F13
  -      
13
10:45
sön
10:45    
Flickor -11, Alby IP
Alby FF Alby FF - Njurunda IK F11 2  -      
13
10:30
sön
10:30    
Flickor -11, Gumsekullen
Njurunda IK F11 1 - Sundsvalls DFF F10/11 Vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
Flickor 07-08, Selånger IP - Camping 11 mot 11 / 9 mot 9
Selånger SK F07/08 blå - Njurunda IK Div 34  -  3  
12
14:00
lör
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 4 - Sund IF F085  -  2  
12
12:00
lör
12:00    
Flickor 09/10, Äppellunda IP
Alnö IF F10 - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
12
10:30
lör
10:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Alnö IF F10 Vit  -      
 
06
14:00
sön
14:00    
Damlaget, Tunet
Näsvikens IK 2 - Njurunda IK0  -  4  
06
14:00
sön
14:00    
Flickor 07-08, Gumsekullen
Njurunda IK Div 3 - Sundsvalls FF 07/08  -      
06
11:45
sön
11:45    
Flickor -11, Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F11 gul - Njurunda IK F11 1  -      
06
11:00
sön
11:00    
, Gumsekullen
» 
Njurunda IK F12/13 - Lucksta IF F12/13
  -      
06
10:00
sön
10:00    
, San Siro
» 
Selånger SK Fotboll F13 - Njurunda IK F12/13
  -      
06
09:30
sön
09:30    
Flickor -11, Sidsjövallen
Sidsjö-Böle IF F11 grön - Njurunda IK F11 2  -      
05
14:30
lör
14:30    
Flickor 07-08, Baldershovs Sjukhusplan
Sidsjö-Böle IF F08 grön - Njurunda IK Div 42  -  3  
05
13:00
lör
13:00    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Medskogsbrons BK F10/11  -      
05
10:30
lör
10:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 svart Div 06 - Kungsnäs FC  -      
03
20:30
tor
20:30    
Damlaget, HK-Vallen
Alnö IF - Njurunda Idrottsklubb  -      
MAJ 2021
 
29
12:30
lör
12:30    
Indals IF F10 - Njurunda IK F09/10 Vit Div 06  -      
29
11:30
lör
11:30    
Flickor 09/10, Sörforsvallen
Selånger SK F10 röd - Njurunda IK F09/10 svart Div 06  -      
 
22
10:30
lör
10:30    
Flickor 09/10, Gumsekullen
Njurunda IK F09/10 Vit Div 06 - Heffnersklubbans BK  -      
 
 

klart.se