SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Matcher
MAJ 2022
 
14
11:00
lör
11:00    
Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
Njurunda IK F 11 - Selånger SK F11 Blå  -      
14
17:15
lör
17:15    
Kubikenborgs IP konstgräs
Njurunda IK F11 - Sundsvalls DFF F10/11 Vit  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
Selånger SK F11 Röd - Njurunda IK F11  -      
21
09:00
lör
09:00    
Timrå IP Konstgräs
IFK Timrå F11/12 vit - Njurunda IK F 11  -      
 
26
09:00
tor
09:00    
Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
Sidsjö-Böle IF F11 gul - Njurunda IK F 11  -      
26
10:00
tor
10:00    
Söråkers IP
Njurunda IK F11 - Sidsjö-Böle IF F11 grön  -      
28
10:00
lör
10:00    
Stöde IP skola 7-manna
Stöde IF - Njurunda IK F11  -      
28
14:30
lör
14:30    
Äppellunda IP
Matfors IF F11 - Njurunda IK F 11  -      
JUNI 2022
 
04
12:30
lör
12:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F11 - Sundsvalls DFF F10/11 Blå  -      
04
14:15
lör
14:15    
Sidsjövallen
Njurunda IK F 11 - IFK Timrå f11/12 Blå  -      
 
06
11:15
mån
11:15    
Ånäsvallen
Sundsvalls FF 1 - Njurunda IK F11  -      
09
19:00
tor
19:00    
Ånäsvallen
Kovlands IF F11/12 - Njurunda IK F11  -      
11
10:00
lör
10:00    
Alby IP
Alby FF Alby FF - Njurunda IK F 11  -      
11
11:00
lör
11:00    
Sidsjövallen
Lucksta IF Lucksta IF F10/11 - Njurunda IK F11  -      
 
27
18:30
mån
18:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F 11 - Alnö IF F11 Röd  -      
AUGUSTI 2022
 
13
10:30
lör
10:30    
Sörforsvallen lilla
Njurunda IK F11 - Sundsvalls FF 1  -      
 
20
12:30
lör
12:30    
Söråkers IP
Sundsvalls DFF F10/11 Blå - Njurunda IK F11  -      
21
12:00
sön
12:00    
Bergeforsens Idrottsplats 7-manna
IFK Timrå f11/12 Blå - Njurunda IK F 11  -      
 
27
09:00
lör
09:00    
Ånäsvallen
Njurunda IK F11 - Stöde IF   -      
28
13:20
sön
13:20    
Lilla Wembley
Njurunda IK F 11 - Alnö IF F11 Röd  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
15:00
lör
15:00    
Stöde IP
Sidsjö-Böle IF F11 grön - Njurunda IK F11  -      
04
14:30
sön
14:30    
Äppellunda IP
Njurunda IK F 11 - Matfors IF F11  -      
 
10
09:30
lör
09:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F11 - Selånger SK F11 Röd  -      
11
09:30
sön
09:30    
Gumsekullen
Njurunda IK F 11 - Sidsjö-Böle IF F11 gul  -      
 
17
10:30
lör
10:30    
Selånger IP - Konstgräs 5-5 / 7-7
IFK Timrå F11/12 vit - Njurunda IK F11  -      
18
10:00
sön
10:00    
Alby IP
Alby FF Alby FF - Njurunda IK F 11  -      
 
24
11:15
lör
11:15    
Baldershovs IP Konstgräs
Lucksta IF Lucksta IF F10/11 - Njurunda IK F11  -      
 
 

klart.se